Medicatieveiligheid voor jou

Medicatieveiligheid voor jou

medicijnen

Ervaringen met Ketensin Tabletten

1
mening

Ketensin Tabletten

ketanserine

ALGEHELE TEVREDENHEID

Algehele tevredenheid

EFFECTIVITEIT

Effectiviteit
geen effectzeer effectief

BIJWERKINGEN

Hoeveelheid bijwerkingen
geenzeer veel

FILTER MENINGEN OP ZIEKTE

Pijn (algemeen) (1 mening)

LEEFTIJD + GESLACHT

LEEFTIJD + GESLACHT

VERGELIJKEN

Clonidine (72 meningen)
Doxazosine (26 meningen)
Methyldopa Tabletten (16 meningen)
Cardura (7 meningen)
Aldomet (6 meningen)
Toon alle...

Lees meer over dit medicijn

Farmacotherapeutisch Kompas

Bekijk hier wat er in het naslagwerk van de arts staat

Invloed van genen op medicatie

Hoge bloeddruk is een belangrijke oorzaak van hart- en vaatziekten. Naast factoren als voeding en roken, wordt de bloeddruk voor een groot deel bepaald door erfelijke aanleg. Er zijn verschillende soorten medicijnen om de bloeddruk te verlagen. Vaak krijg je meer dan één soort voorgeschreven, dat werkt vaak beter en je hebt minder kans op bijwerkingen. Maar helaas houdt slechts een klein aantal patiënten met hypertensie de bloeddruk met geschikte medicamenteuze behandeling onder controle.

Een onderzoek naar verschillen in DNA kan dan als een hulpmiddel worden ingezet om tot een betere behandeling van de bloeddruk te komen.

mijnmedicijn.nl (22-07-2019)

1
5

Ketensin Tabletten

25-08-2021 | Man | 67
ketanserine (20mg)
Chronisch vermoeidheidssyndroom (CVS)
Effectiviteit
Hoeveelheid bijwerkingen
Ben totaal van slag, heel verdrietig en heel boos, want gebruik dit middel samen met carnitine (10 tabl van 300 mg) al 21 jaar lang en er zijn voedingssupplementen bij nodig en een streng dieet. Vooral om het bloedsuiker stabiel te houden, en daar was 3 jaar geleden ook al atriplex halimus uit de handel genomen (adaptogeen) en moest ik lang zoeken naar een alternatief. He[lees meer...]b suma wortel poeder gevonden en dat helpt beter. Nu sinds drie jaar gaat het eindelijk vrij goed. Tientallen jaren ellende met me miserabel voelen en weinig (soms bijna niets) kunnen, me voortslepen, al achter de rug. Hiervoor kreeg ik amitryptiline en schildklierhormoon als aanvullend middel bij de carnitine en daar voelde ik mij echt helemaal ziek van met zeer veel ongemakken door ernstige bijwerkingen. De info hierboven klopt niet want ik gebruik twee maal een kwart tablet per dag (gewoon eraf bijten), meer of minder gaat niet goed. Het luistert dus nauw. Als de Ketensin op is, val ik waarschijnlijk terug. Ben 67 en er zijn voldoende andere ongemakken aan de hand. Kan dit er niet bij hebben, het leven is te kort. De huisartsen en de fabrikanten hebben een zorgplicht en die wordt verzaakt met één pennestreek. Een rotstreek dus. Dit soort dingen is moedwillige lichamelijke en geestelijke mishandeling waar kennelijk geen straf op staat: onbegrijpelijk en wantrouwen wekkend. Da apotheker kijkt wat hij kan doen... .
1

Medicijnen met de meeste ervaringen

Mirena (2359) - Anticonceptie - overig
Citalopram (1462) - Depressie - antidepressiva SSRI
Paroxetine (1246) - Depressie - antidepressiva SSRI
Simvastatine (1221) - Cholesterol
Sertraline (1216) - Depressie - antidepressiva SSRI
Champix (1166) - Verslavingsziekten
Venlafaxine (978) - Depressie - antidepressiva overig
Tramadol (928) - Pijn - morfine-achtigen
Thyrax Duotab (878) - Schildklier - hypothyroidie (traagwerkend)
Omeprazol (836) - Maagzuur - protonpompremmers
Metoprolol (799) - Bloeddruk - betablokkers
Lyrica (781) - Epilepsie
Mirtazapine (701) - Depressie - antidepressiva overig
Furabid (693) - Antibiotica - urineweginfectie
Amitriptyline (679) - Depressie - antidepressiva TCA
Efexor (663) - Depressie - antidepressiva overig
Ethinylestradiol / Levonorgestrel (642) - Anticonceptie - eenfase
Seroquel (639) - Psychose / schizofrenie - antipsychotica
Amoxicilline (622) - Antibiotica - penicillines breedspectrum
Wellbutrin XR (619) - Verslavingsziekten
Metformine (607) - Diabetes (suikerziekte) - orale middelen
Escitalopram (573) - Depressie - antidepressiva SSRI
Implanon (hormoonimplantaat) (563) - Anticonceptie - overig
Lexapro (508) - Depressie - antidepressiva SSRI
Concerta (492) - ADHD - psychostimulantia
Roaccutane (476) - Acne
Amoxicilline / Clavulaanzuur (471) - Antibiotica - penicillines breedspectrum
Amlodipine (465) - Bloeddruk - calciumantagonisten
Dexamfetamine (438) - ADHD - psychostimulantia
Euthyrox (430) - Schildklier - hypothyroidie (traagwerkend)

disclaimer  De reviews op deze pagina zijn door de gebruikers gegenereerd en vervolgens gelezen en aangepast alvorens goedkeuring, om zo te voldoen aan onze standaarden wat betreft een review voor een medicijn. Voor het delen van ervaringen is geen medische kennis noodzakelijk. Op deze manier geven de reviews alleen een beeld van de ervaring van de schrijvers en niet die van de eigenaar van deze website. Denk er aan dat de ervaringen kunnen verschillen van persoon tot persoon en dat u voor medisch advies altijd contact op moet nemen met uw arts of apotheker.